2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 6 placówek Gminy Miasto Włocławek w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia ogólnego do potrzeb rynku pracy II ETAP”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 6 placówek Gminy Miasto Włocła-wek w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia ogólnego do potrzeb rynku pracy II ETAP” z podziałem na 2 zadania. Zadanie nr 1 - Monitory interaktywne, pracownie językowe, zestawy komputerowe, sprzęt elektroniczny: 1) Monitor interaktywny-46 szt 2) Zestawy komputerowe: jednostka centralna i monitor-41 zestawów, 3) Laptopy-64 szt, 4) Pracownia komputerowa wyposażona w monitory interaktywne wraz z oprogramowaniem - 2 pracownie, 5) Kserokopiarka – 6 szt, 6) Gogle VR -36 szt, 7) Ściana interaktywna -2 szt, 8) Słuchawki – 25 szt, 9) Zestaw gogli VR-25 szt, 10) Serwer z oprogramowaniem- 1 szt, 11) Dywan edukacyjny-1 szt, 12) Kolumna mobilna – 2 szt, 13) Mobilne laboratorium z atlasem anatomicznym oraz geometrią przestrzenną - 1 szt 14) Tablety graficzne- 10 szt, 15) Tablet uczniowski -18 szt, 16) Stacja do ładowania laptopów i tabletów- 1 szt, 17) Pracownie językowa na 24 stanowiska- 2 pracownie 18) Pracownia językowa na 16 stanowisk wraz z oprogramowaniem oraz wyposażeniem meblowym - 4 pracownie. Zadanie nr 2 - Zakup i dostawa programów multimedialnych wraz ze szkoleniem: 1) Moduły aplikacji programu do matematyki, fizyki, chemii, biologii zwierząt - 1 szt. 2) Licencja 3D - 6 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 769609-2025
Interne Kennung: IZ.ZP.271.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 39162110 Lehrbedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Monitory interaktywne, pracownie językowe, zestawy komputerowe, sprzęt elektroniczny.
Beschreibung: Dostawa: 1) Monitor interaktywny-46 szt 2) Zestawy komputerowe: jednostka centralna i monitor-41 zestawów, 3) Laptopy-64 szt, 4) Pracownia komputerowa wyposażona w monitory interaktywne wraz z oprogramowaniem - 2 pracownie, 5) Kserokopiarka – 6 szt, 6) Gogle VR -36 szt, 7) Ściana interaktywna -2 szt, 8) Słuchawki – 25 szt, 9) Zestaw gogli VR-25 szt, 10) Serwer z oprogramowaniem- 1 szt, 11) Dywan edukacyjny-1 szt, 12) Kolumna mobilna – 2 szt, 13) Mobilne laboratorium z atlasem anatomicznym oraz geometrią przestrzenną - 1 szt 14) Tablety graficzne- 10 szt, 15) Tablet uczniowski -18 szt, 16) Stacja do ładowania laptopów i tabletów- 1 szt, 17) Pracownie językowa na 24 stanowiska- 2 pracownie 18) Pracownia językowa na 16 stanowisk wraz z oprogramowaniem oraz wyposażeniem meblowym - 4 pracownie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 39162110 Lehrbedarf, 39162100 Lehrmittel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zakup i dostawa programów multimedialnych wraz ze szkoleniem
Beschreibung: Zakup i dostawa programów multimedialnych wraz ze szkoleniem: 1) Moduły aplikacji programu do matematyki, fizyki, chemii, biologii zwierząt - 1 szt. 2) Licencja 3D - 6 szt.