See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing op halfverharding en verwijderen van natuurlijk afval
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het op beeldniveau brengen van onkruidbeheersing op halfverhardingen. b. het op beeldniveau onderhouden van onkruidbeheersing op halfverhardingen. De halfverhardingen bestaan uit diverse soorten, typen en kleuren ongebonden en gebonden halfverharding. Tevens worden separate posten opgenomen voor de onkruidbeheersing op grasbetontegels die ingestrooid zijn met split en voor onkruidbeheersing op stabilizer (gebonden halfverharding die niet mag worden gebrand).
Interne Kennung: TI-2024-0681
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: TI-2024-0681
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
Aanvullende classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000