See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Honorowanie w pociągach Kolei Mazowieckich biletów i uprawnień do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na honorowaniu w pociągach Kolei Mazowieckich sp. z o. o. (dalej także: „KM”) biletów i uprawnień do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie, na odcinku przebiegającym przez obszar Warszawskiego Transportu Publicznego (dalej: „WTP”), ograniczonym następującymi stacjami lub przystankami kolejowymi: Warszawa Ursus Niedźwiadek, Warszawa Gołąbki, Warszawa Choszczówka, Warszawa Wola Grzybowska, Warszawa Zacisze-Wilno, Warszawa Mokry Ług, Warszawa Falenica, Warszawa Jeziorki, Warszawa Lotnisko Chopina, tj. pomiędzy wszystkimi stacjami i przystankami osobowymi znajdującymi się w pierwszej strefie taryfowej ZTM. Na odcinkach leżących w drugiej strefie biletowej ZTM, ograniczonych stacjami (przystankami osobowymi): Warszawa Ursus Niedźwiadek – Pruszków, Warszawa Gołąbki – Płochocin, Warszawa Choszczówka – Legionowo Przystanek, Warszawa Choszczówka – Legionowo Piaski, Warszawa Zacisze - Wilno – Zagościniec, Warszawa Mokry Ług – Zagościniec, Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek Miłosna, Warszawa Falenica – Otwock Śródborów, Warszawa Jeziorki – Zalesie Górne Legionowo Przystanek-Legionowo Piaski.
Vorherige Bekanntmachung: 80184-2025
Interne Kennung: 005/2025/FZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001