2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur van bussen met chauffeur voor het school en het buitenschoolse vervoer van kinderen Gemeente Sint Jans Molenbeek (met begeleiders)
Beschreibung: Huur van bussen met chauffeur voor het school en het buitenschoolse vervoer van kinderen Gemeente Sint Jans Molenbeek (met begeleiders).
Interne Kennung: MP/2025/034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MP/2025/034 - 1
Beschreibung: Geplande busreizen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest - korte afstanden
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Los: LOT-0002
Titel: MP/2025/034-2
Beschreibung: Busreizen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest - korte afstanden - bijkomende bussen “op aanvraag
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: MP/2025/034-3
Beschreibung: Busreizen buiten het Brussels Hoofdstedelijk Gewest - middellange afstanden (2 provincies “Brabant” - bussen “op aanvraag
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: MP/2025/034-4
Beschreibung: - Busreizen buiten het Brussels Hoofdstedelijk Gewest - lange afstanden (België) - bussen “op aanvraag
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: MP/2025/034
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 63000000 Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4