2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZVOJ A SERVIS SW GIS NA PLATFORMĚ ARCGIS
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je: - sjednání Rámcové dohody, která stanoví smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování implementačních a konzultačních služeb pro systém GIS (na platformě ArcGIS) a - poskytování servisních služeb pro SW GIS (na platformě ArcGIS). Poskytované servisní služby budou určeny pro řešení incidentů, problémů, servisních požadavků a změnových požadavků nad rámec záruky vzniklých v souvislosti s provozem a správou SW GIS. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 a 5 Zadávací dokumentace. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně 4 Dodavateli a Servisní smlouva s 1 Dodavatelem, se kterými bude moci Zadavatel Smlouvy uzavřít na základě postupu dle čl. 26 části 1 Zadávací dokumentace. Podrobné informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě dle bodu IV.2.2) tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 8 ZZVZ, že o předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 7500014673
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit příslušného dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda či Servisní smlouva byla s vybraným Dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda či Servisní smlouva uzavřena. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu či Servisní smlouvu s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci.