See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przygotowania i dostarczania posiłków dla pacjentów Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług przygotowania i dostarczania trzech posiłków dziennie dla Pakietu nr 1 oraz pięciu posiłków dziennie dla Pakietu nr 2 (osobodzień żywienia) dla pacjentów SP ZOZ Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie z uwzględnieniem diet i kaloryczności z podziałem na 2 pakiety
Interne Kennung: ZSM/ZP-US/1/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala przy ul. Strzelców Bytomskich 11
Beschreibung: Pakiet 1 – przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala przy ul. Strzelców Bytomskich 11. - Szacunkowa ilość posiłków od dnia 16.11.2024 r. do dnia 16.11.2025 r. (12 miesięcy) została określona na około 72 000 (słownie: siedemdziesiąt dwa tysiące) osobodni. Trzy posiłki dziennie (osobodzień żywienia) - Szacunkowa ilość posiłków od dnia 16.11.2024 r. – 31.12.2024 r. (okres ok. 1,5 miesiąca) została określona na około 9 000 (dziewięć tysięcy) osobodni - dotyczy realizacji „Dobrego posiłku w szpitalu” w którym Zamawiający uczestniczy.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 2 – przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala przy ul. Władysława Truchana 7.
Beschreibung: Pakiet 2 – przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala przy ul. Władysława Truchana 7. - Szacunkowa ilość posiłków od dnia 08.11.2024 r. do dnia 08.11.2024 r. (12 miesięcy) została określona na około 48 000 (słownie: czterdzieści osiem tysięcy) osobodni. Pięć posiłków dziennie (osobodzień żywienia) - Szacunkowa ilość posiłków od dnia 08.11.2024 r. – 31.12.2024 r. (okres ok. 2 miesięcy) została określona na około 5 300 (pięć tysięcy trzysta) osobodni - dotyczy realizacji „Dobrego posiłku w szpitalu” w którym Zamawiający uczestniczy.
Interne Kennung: Pakiet 2