2. Verfahren
Verfahren
Titel: Post- en Pakketbezorging en Palletvervoer
Beschreibung: Deze aanbesteding onderscheidt 3 percelen, t.w.: 1. Pakketbezorging; 2. Postbezorging en 3. Palletvervoer. zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 202502
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64113000 Paketpostdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakketbezorging
Beschreibung: zie leidraad zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5 verlengingen van telkens 1 jaar
Los: LOT-0002
Titel: Postbezorging
Beschreibung: Zie leidraad zie Leidraad
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
Los: LOT-0003
Titel: Palletvervoer
Beschreibung: Zie Leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung