See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych tj. świadczenie usług w zakresie odbioru, załadunku, transportu odpadów komunalnych gromadzonych na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy, w podziale na cztery zadania: • ZADANIE I - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Siemirowice • ZADANIE II - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Babie Doły • ZADANIE III - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Grabówek • ZADANIE IV - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Wejherowo Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 o SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 663544-2024
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.55.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE I - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Siemirowice
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych tj. świadczenie usług w zakresie odbioru, załadunku, transportu odpadów komunalnych gromadzonych na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy, w podziale na cztery zadania: • ZADANIE I - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Siemirowice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 o SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 20%.
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE II - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Babie Doły
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych tj. świadczenie usług w zakresie odbioru, załadunku, transportu odpadów komunalnych gromadzonych na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy, w podziale na cztery zadania: • ZADANIE II - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Babie Doły Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 o SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.55.2024.
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE III - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Grabówek
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych tj. świadczenie usług w zakresie odbioru, załadunku, transportu odpadów komunalnych gromadzonych na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy, w podziale na cztery zadania: • ZADANIE III - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Grabówek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 o SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.55.2024..
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE IV - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Wejherowo
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych tj. świadczenie usług w zakresie odbioru, załadunku, transportu odpadów komunalnych gromadzonych na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy, w podziale na cztery zadania: • ZADANIE IV - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Wejherowo Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 o SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.55.2024...