See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van lichte bedrijfswagens aan diverse Midwaste leden
Beschreibung: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese openbare procedure inzake de levering van bedrijfswagens (dienstvoertuigen en personenauto's) tot 3.500 kg ten behoeve van diverse Midwaste leden. Deze overeenkomst is van toepassing op dieselvoertuigen met een maximaal toegestane massa van 3.500 kg, alsmede op voertuigen in categorie N2 met een maximaal toegestane massa tot en met 4.250 kg die behoren tot milieuklasse ZE (Zero Emissie). De Aanbestedende Dienst, de Coöperatieve vereniging Midwaste Milieu UA, coördineert deze aanbesteding. De opdrachtgevers in deze aanbesteding zijn: Cyclus NV te Moordrecht Gemeenschappelijke regeling Blink Buha BV Doetinchem Gemeente Oss Dar NV te Nijmegen Voor de volgende percelen zullen er raamovereenkomsten worden gesloten: Perceel 1: Lichte dienstvoertuigen voor Buha BV Doetinchem Perceel 2: Lichte dienstvoertuigen voor Cyclus NV te Moordrecht Perceel 3: Lichte dienstvoertuigen voor Dar NV te Nijmegen Perceel 4: Lichte dienstvoertuigen voor Gemeenschappelijke regeling Blink Perceel 5: Lichte dienstvoertuigen voor Gemeente Oss Perceel 6: Personenauto's voor Buha BV Doetinchem Perceel 7: Personenauto's voor Cyclus NV te Moordrecht Perceel 8: Personenauto's voor Gemeente Oss Aard van de opdracht De te sluiten Raamovereenkomsten omvatten een selectie van Opdrachtnemers (Voorkeurleveranciers) voor de levering en het bedrijfsklaar opleveren van de bedrijfswagens. Let wel, de Opdrachtnemers waarmee een Raamovereenkomst is gesloten hebben géén garantie tot levering. Ze hebben enkel de garantie, voor de duur van de Raamovereenkomst, bij een behoefte van de Opdrachtgever een offerte uit te brengen (minicompetitie). Aan de Opdrachtnemer met een Raamovereenkomst zal bij de offerteaanvraag kenbaar worden gemaakt op basis van welke criteria de (deel)offerten zullen worden beoordeeld. In de aangegeven 'afnameprognose' per perceel is de te verwachte behoefte weergegeven. Deze prognose is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Afnameprognose (per jaar): De afnameprognoses zijn opgenomen in de individuele percelen. De genoemde aantallen zijn slechts indicatief en hieraan kunnen door opdrachtnemer geen rechten worden ontleend. De afnameprognose is exclusief de optie voor levering aan opdrachtgevers gelieerde bedrijven. Het volume daarvan is maximaal 30%. Van deze optie kan enkel gebruik gemaakt worden via een Opdrachtgever binnen deze aanbesteding. Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform. Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lichte dienstvoertuigen voor Buha Doetinchem
Beschreibung: Levering van lichte bedrijfsvoertuigen aan Buha Doetinchem. Afnameprognose: 2026 - 8 stuks 2027 - 8 stuks 2028 - 6 stuks 2029 - 4 stuks 2030 - 6 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief onderhoud is € 1.885.000 Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Los: LOT-0002
Titel: Lichte dienstvoertuigen voor Cyclus NV Moordrecht
Beschreibung: Levering van lichte bedrijfsvoertuigen aan Cyclus NV Moordrecht. Afnameprognose: 2026 - 0 stuks 2027 - 1 stuks 2028 - 4 stuks 2029 - 4 stuks 2030 - 4 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is € 1.010.000 Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Los: LOT-0003
Titel: Lichte dienstvoertuigen voor Dar Nijmegen
Beschreibung: Levering van lichte bedrijfsvoertuigen aan Dar Nijmegen. Afnameprognose: 2026 - 0 stuks 2027 - 14 stuks 2028 - 10 stuks 2029 - 9 stuks 2030 - 3 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is € 4.400.000 Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Los: LOT-0004
Titel: Lichte dienstvoertuigen voor gemeenschappelijke Regeling Blink
Beschreibung: Levering van lichte bedrijfsvoertuigen aan gemeenschappelijke Regeling Blink. Afnameprognose: 2026 - 6 stuks 2027 - 0 stuks 2028 - 0 stuks 2029 - 0 stuks 2030 - 0 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is € 480.000 Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Los: LOT-0005
Titel: Lichte dienstvoertuigen voor gemeente Oss
Beschreibung: Levering van lichte bedrijfsvoertuigen aan gemeente Oss. Afnameprognose: 2026 - 0 stuks 2027 - 11 stuks 2028 - 0 stuks 2029 - 2 stuks 2030 - 0 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is € 700.000 Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Los: LOT-0006
Titel: Personenauto's voor Cyclus NV Moordrecht
Beschreibung: Levering van personenauto's aan Cyclus NV Moordrecht. Afnameprognose: 2026 - 2 stuks 2027 - 1 stuks 2028 - 1 stuks 2029 - 0 stuks 2030 - 0 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is € 140.000 Opdrachtgever wenst maximaal 1 opdrachtnemers te selecteren.
Los: LOT-0007
Titel: Personenauto's voor gemeente Oss
Beschreibung: Levering van personenauto's aan gemeente Oss. Afnameprognose: 2026 - 0 stuks 2027 - 1 stuks 2028 - 10 stuks 2029 - 3 stuks 2030 - 4 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is € 750.000 Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Los: LOT-0008
Titel: Personenauto's voor Buha Doetinchem
Beschreibung: evering van personenauto's aan gemeente Oss. Afnameprognose: 2026 - 0 stuks 2027 - 1 stuks 2028 - 10 stuks 2029 - 3 stuks 2030 - 4 stuks De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is € 750.000 Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.