276252-2025 - Ergebnis
Polen – Spezialfahrzeuge – Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu wielofunkcyjnego z funkcją odzysku wody oraz zabudową, przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej oraz przepompowni ścieków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu wielofunkcyjnego z funkcją odzysku wody oraz zabudową, przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej oraz przepompowni ścieków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu wielofunkcyjnego z funkcją odzysku wody oraz zabudową, przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej oraz przepompowni ścieków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 84649-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/ZP-Z/2025