276266-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft – Management ZCHÚ KHK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelManagement ZCHÚ KHK
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. Péče je rozdělena do šesti kategorií: kosení travních porostů, zpracování plánů péče, realizace a obnova značení těchto území včetně realizace a obnovy oplocenek, odborné ošetření dřevin, geodetické práce a odborný monitoring území.
Vorherige Bekanntmachung40680-2024
Interne KennungCIRI/2022/351
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOznámení se týká rozšíření stávajícího zavedeného dynamického nákupního systému o další kategorii - F Odborný monitoring a management území, úpravy názvu, doby trvání a předpokládané hodnoty na následujících 48 měsíců.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdborný monitoring a management území
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v poskytování odborného monitoringu a managementu ve zvláště chráněném území nebo území soustavy Natura 2000 a přírodních fenoménů. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek.
Interne KennungKategorie F - Odborný monitoring a management území
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros