See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem urządzeń w pomieszczeniach Zamawiającego oraz przeprowadzeniem szkolenia z jego obsługi na rzecz Zamawiającego zgodnie z załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 79401-2025
Interne Kennung: 207/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem urządzeń w pomieszczeniach Zamawiającego oraz przeprowadzenia szkolenia z jego obsługi na rzecz Zamawiającego zgodnie z załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Grupa 1