2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Groepsvervoer
Beschreibung: Aanbestedende dienst is voornemens een Opdrachtnemer te selecteren voor het verzorgen van groepsvervoer met chauffeur vanaf/naar de locaties van Aanbestedende dienst in Wageningen. De dienstverlening bestaat voornamelijk uit het vervoer van groepen studenten, gasten of medewerkers ten behoeve van (internationale) enkel- en meerdaagse excursies, personeelsuitjes, congressen, etc. vanaf de gebouwen/locaties in Wageningen. Het vervoeren van studenten, gasten en medewerkers gebeurt momenteel overwegend per touringcar. De groepsomvang verschilt per gelegenheid en varieert van 8 tot 350 personen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000