2763-2025 - Ergebnis
Tschechien – Walzmaschinen – Úspora energie v areálu společnosti MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚspora energie v areálu společnosti MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup drátotažné linky jednožilovéna výrobu nízkouhlíkatýyh drátů s obsahem uhlíku (C- do 0,30%), 9 tahová s cívkovačkou pro výrobní progrem 1,3 mm až 6,0 mm - 1 ks (Ostrava Vítkovice)
Interne Kennung42932100-9
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42932100 Walzmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42932100 Walzmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakárky je nákup drátotažné linky jednožilovéna výrobu nízkouhlíkatýyh drátů s obsahem uhlíku (C- do 0,30%), 9 tahová s cívkovačkou pro výrobní progrem 1,3 mm až 6,0 mm - 1 ks (Ostrava Vítkovice)