See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van wettelijke technische keuringen aan installaties en machines 2025-2029
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van wettelijke technische keuringen aan installaties en machines 2025-2029
Interne Kennung: PPP019-959/5007/2024N086
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631100 Inspektion von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024N086_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631100 Inspektion von Maschinen