See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Beschreibung: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Vorherige Bekanntmachung: 766017-2025
Interne Kennung: 110/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2. Przeglądy okresowe i naprawy - Mikroskopy operacyjne Leica
Beschreibung: zgodnie z zapisami SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0017
Titel: 17. Przeglądy okresowe i naprawy - Tomograf optyczny Triton Plus
Interne Kennung: 17.
Los: LOT-0018
Titel: 18. Przeglądy okresowe i naprawy - Autorefraktometry
Interne Kennung: 18.