See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, urządzenia wielofunkcyjnego oraz drukarek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: Część 1 – Jednostki centralne komputerów; Część 2 – Zestaw komputerowy (jednostka centralna + monitor); Część 3 – Monitory; Część 4 – Tablet; Część 5 – Notebooki; Część 6 – Skanery; Część 7 – Urządzenia wielofunkcyjne A4; Część 8 – Drukarka do kart plastikowych; Część 9 – Drukarka atramentowa do zdjęć; Część 10 – Drukarka 3D. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednostka centralna komputera
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 1 – Jednostki centralne komputerów. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw komputerowy (jednostka centralna + monitor)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 2 – Zestaw komputerowy (jednostka centralna + monitor). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Monitory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 3 – Monitory. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Tablet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 4 – Tablet. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0005
Titel: Notebooki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 5 – Notebooki. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0006
Titel: Skanery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 6 – Skanery. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0007
Titel: Urządzenia wielofunkcyjne A4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 7 – Urządzenia wielofunkcyjne A4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0008
Titel: Drukarka do kart plastikowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 8 – Drukarka do kart plastikowych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Los: LOT-0009
Titel: Drukarka atramentowa do zdjęć.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 9 – Drukarka atramentowa do zdjęć. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Haupteinstufung (cpv): 30232150 Tintenstrahldrucker
Los: LOT-0010
Titel: Drukarka 3D.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 10 – Drukarka 3D. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).