276409-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Usługa uruchomienia i obsługi systemu elektronicznych bonów szkoleniowych dla Uczestników projektu Zachodniopomorskie Bony Szkoleniowe.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa uruchomienia i obsługi systemu elektronicznych bonów szkoleniowych dla Uczestników projektu Zachodniopomorskie Bony Szkoleniowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa uruchomienia oraz obsługi systemu elektronicznych bonów szkoleniowych (SEBS) dla Uczestników projektu „Zachodniopomorskie Bony Szkoleniowe. System obejmuje zapewnienie uczestnikom projektu i usługodawcom z BUR narzędzia informatycznego wspierającego obsługę ww. systemu, tj. uruchomienie narzędzia informatycznego z elektronicznymi bonami szkoleniowymi, przygotowanie elektronicznych bonów szkoleniowych w narzędziu, o którym mowa powyżej, dystrybuowanie bonów szkoleniowych do uprawnionych uczestników projektu, prowadzenie obsługi telefonicznej i mailowej użytkowników SEBS – w tym biura obsługi klienta, przyjmowanie wkładu własnego od uczestników projektu, rozliczanie bonów szkoleniowych i zrealizowanych umów o dofinansowanie usług, przekazanie przez Podmiot finansowy należności za zrealizowaną przez uczestnika projektu usługę z własnych środków, których refundacja nastąpi po zatwierdzeniu miesięcznego sprawozdania złożonego do Zamawiającego, sporządzanie comiesięcznych sprawozdań z wykonanych zadań, będących podstawą do refundacji poniesionych płatności.
Vorherige Bekanntmachung: 109243-2025
Interne Kennung: WUP.XV.262.4.2025.ASzu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (art. 139 ustawy Pzp). Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym w rozdziale 8 i 9 SWZ. Wykonawca składa oświadczenie na formularzu JEDZ. JEDZ stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w rozdziale 10 ust. 2 pkt 1) lit. a)-c) SWZ. W Części JEDZ IV Zamawiający żąda jedynie Ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji, bez wypełniania poszczególnych Sekcji A, B, C i D. Wstępne i aktualne na dzień składania ofert oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego Wykonawca składa zgodnie w treścią Załącznika nr 2A do SWZ. Oświadczenie to tymczasowo zastępuje wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe z zastrzeżeniem tego, że: a) w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie zgodne w treści z Załącznikiem nr 2A do SWZ; b) w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby Wykonawca składa oświadczenie zgodne w treści z Załącznikiem Nr 2B do SWZ podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu z postępowania. Wykonawca składa JEDZ pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. Pełnomocnictwo w następujących przypadkach: -Gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z dokumentów rejestrowych, Wykonawca, który składa ofertę za pośrednictwem pełnomocnika, powinien dołączyć do oferty dokument pełnomocnictwa obejmujący swym zakresem umocowanie do złożenia oferty lub do złożenia oferty i podpisania umowy; -w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia Wykonawcy są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika. Dokument pełnomocnictwa, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia tych Wykonawców, należy załączyć do oferty. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Załącznik nr 8 do SWZ z zastrzeżeniem tego, że: -Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, spośród których tylko jeden spełnia warunek dotyczący uprawnień, są zobowiązani dołączyć do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy; - Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W takiej sytuacji Wykonawcy są zobowiązani dołączyć do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. Formularz ofertowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Wymagana forma: formularz musi być złożony pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Zobowiązanie podmiotu trzeciego (odpowiednio: Załącznik nr 4A, 5A, 11) –zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (lub inny podmiotowy środek dowodowy) potwierdzający, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności: -zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; -sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia; -czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących sytuacji ekonomicznej lub finansowej, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane lub usługi, których wskazane zdolności dotyczą.Wadium w oryginale w postaci elektronicznej (tylko, jeśli wykonawca wnosi wadium w formie niepieniężnej). Szczegółowy opis rodzaju dokumentów dołączonych do oferty opisany jest w Rozdziale 10 SWZ. Poleganie na zasobach innych podmiotów dodatkowo uregulowane jest w rozdziale 11 SWZ. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, podmiotowych środków dowodowych. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert: KRYTERIUM 1: Cena (C) – waga kryterium 60%; KRYTERIUM 2: Dodatkowe doświadczenie koordynatora (Kierownika) (D) waga – 32% KRYTERIUM 3: Aspekty społeczne (S) – waga kryterium 8 %. Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 9 000 000,00 zł brutto.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa uruchomienia oraz obsługi systemu elektronicznych bonów szkoleniowych (SEBS) dla Uczestników projektu „Zachodniopomorskie Bony Szkoleniowe. System obejmuje zapewnienie uczestnikom projektu i usługodawcom z BUR narzędzia informatycznego wspierającego obsługę ww. systemu, tj. uruchomienie narzędzia informatycznego z elektronicznymi bonami szkoleniowymi, przygotowanie elektronicznych bonów szkoleniowych w narzędziu, o którym mowa powyżej, dystrybuowanie bonów szkoleniowych do uprawnionych uczestników projektu, prowadzenie obsługi telefonicznej i mailowej użytkowników SEBS – w tym biura obsługi klienta, przyjmowanie wkładu własnego od uczestników projektu, rozliczanie bonów szkoleniowych i zrealizowanych umów o dofinansowanie usług, przekazanie przez Podmiot finansowy należności za zrealizowaną przez uczestnika projektu usługę z własnych środków, których refundacja nastąpi po zatwierdzeniu miesięcznego sprawozdania złożonego do Zamawiającego, sporządzanie comiesięcznych sprawozdań z wykonanych zadań, będących podstawą do refundacji poniesionych płatności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit