2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energetické úspory na objektech MŠ Motýlek, Skalnička, Skřivánek a Sluníčko – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je 4 projektových dokumentací (PD) včetně zajištění vydání pravomocného povolení stavby, výkon inženýrské činnosti a dozor projektanta při realizaci díla: Energetické úspory na objektech níže uvedených mateřských škol: • Mateřská škola Motýlek, Ústí nad Labem, Keplerova 782/26, p. o. • Mateřská škola Sluníčko, Ústí nad Labem Jožky Jabůrkové 601/1, p.o. • Mateřská škola Skalnička, Ústí nad Labem, Peškova 526, p. o. • Mateřská škola Skřivánek, Ústí nad Labem, Stříbrnické Nivy 2429/6, p.o. Předmět plnění je spolufinancován prostřednictvím Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027 (OPST), dotačního programu Příprava projektů pro veřejný sektor v projektu „Energetické úspory na objektech mateřských škol Motýlek, Skalnička, Skřivánek a Sluníčko“, č. žádosti: OPST_VS_000030/24.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/467200/2025/AntK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že zadávací řízení na výběr dodavatele stavby nebude zrealizováno v průběhu 3 následných let od data nabytí právní moci povolení stavby, je dodavatel oprávněn navýšit cenu za výkon dozoru projektanta o inflaci stanovenou ČSÚ. Veškeré termíny dle zadávací dokumentace a Smlouvy o dílo mohou být po dohodě (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodlouženy v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek v celkové délce max. o 90 kalendářních dní. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z této smlouvy. Prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Za takové překážky se považují zejména, nikoliv však výlučně: a) překážky ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků nebo správců dotčených parcel či budov, ze strany vlastníků (správců) inženýrských sítí, popř. vlastníků dotčených objektů, které objektivně znemožňují nebo podstatně omezují provádění předmětu plnění, a kterým dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. b) Dodavatel je povinen při jednání s těmito subjekty postupovat aktivně a bezodkladně. V případě vzniku prodlevy ze strany těchto subjektů musí být dodavatel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech projednat a zajistit příslušné doklady od těchto subjektů nejpozději v daných termínech, překážky v podobě opatření přijatých orgány veřejné moci za účelem předejití nebo omezení šíření nakažlivé choroby znemožňující nebo podstatně omezující provádění předmětu plnění Termín pro předání projektové dokumentace může být přiměřeně prodloužen v případě, že dojde ke změně sjednaného rozsahu předmětu plnění postupem v souladu s touto smlouvou, a to o dobu nezbytně nutnou k provedení takové změny. Takové prodloužení bude provedeno pouze formou písemného dodatku k této smlouvě. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z této smlouvy. Toto prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu Smlouvy v případě, že dojde ke změně spolufinancování prostřednictvím jiného dotačního programu, než je Operační program Spravedlivá transformace 2021-2027 (OPST), např. ELENA, a to např. změna způsobu fakturace.