2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych. Zamówienie obejmuje łącznie 152 urządzenia sieciowe: 90 przełączników dostępowych standardowych (klasa Access), 60 przełączników dostępowych z obsługą PoE/PoE+ (Power over Ethernet), 2 przełączniki rdzeniowe (Core/Distribution) - jednostki wysoko-wydajne oraz system zarządzania i monitorowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z rozdziałem II SWZ pkt. 2 Zamawiający informuje, iż w przypadku niezłożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub w sytuacji w której złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, chyba, że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta będzie podlegała odrzuceniu albo będą zachodziły przesłanki unieważnienia postępowania. Informacje dodatkowe: Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: TI.262.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych. Zamówienie obejmuje łącznie 152 urządzenia sieciowe: 90 przełączni-ków dostępowych standardowych (klasa Access), 60 przełączników dostępowych z obsługą PoE/PoE+ (Power over Ethernet), 2 przełączniki rdzeniowe (Core/Distribution) - jednostki wysoko-wydajne oraz system zarządzania i monitorowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia.