2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění elektroúdržby v objektech FNB
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je zajištění elektroúdržby pro potřeby FNB. Na základě výsledku řízení bude uzavřena rámcová smlouva na provádění elektroúdržby s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců, nebo do vyčerpání finančního limitu podle toho, který z těchto okamžiků nastane dříve. Jedná se o poskytnutí až 5 pracovníků (dle potřeby a rozpisu služeb).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Z009/2024