2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Leermiddelen PO & VO
Beschreibung: Betreft een EA leermiddelen met 3 percelen. Per perceel kan 1 Inschrijver winnen, het is voor Inschrijvers toegestaan op meerdere percelen in te schrijven en te winnen. Perceel 1: Leermiddelen PO Perceel 2: Leermiddelen VO Perceel 3: gebruik-, spel- en ontwikkelingsmaterialen Perceel 1: Leermiddelen PO Perceel 2: Leermiddelen VO Perceel 3: gebruik-, spel- en ontwikkelingsmaterialen Zie leidraad
Interne Kennung: 570144/EA/JCE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad en bijlage 2
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher, 37510000 Puppen, 37520000 Spielwaren, 37530000 Einrichtungen für Vergnügungsparks, Tisch- oder Gesellschaftsspiele, 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Leermiddelen PO
Beschreibung: Betreft een EA leermiddelen met 3 percelen. Per perceel kan 1 Inschrijver winnen, het is voor Inschrijvers toegestaan op meerdere percelen in te schrijven en te winnen. Perceel 1: Leermiddelen PO Perceel 2: Leermiddelen VO Perceel 3: gebruik-, spel- en ontwikkelingsmaterialen Perceel 1: Leermiddelen PO Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher, 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: elk perceel heeft een ovk voor 3 initiële jaren en 1 optiejaar. in totaal 4 jaar. Zie leidraad
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Leermiddelen VO
Beschreibung: zie leidraad zie leidraad 3+1 zsm ingaan met einddatum incl verlenging tm 28-20-2030
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Verbruiks, spel en ontwikkelmaterialen:
Beschreibung: zie leidraad zie leidraad
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren, 37530000 Einrichtungen für Vergnügungsparks, Tisch- oder Gesellschaftsspiele, 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf