276548-2026 - Wettbewerb
Polen – Sportgeräte und -ausrüstungen – DOSTAWA SPRZĘTU, ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU, ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (tj. nieużywanego, niekopiowanego, nieprzerabianego) sprzętu, odzieży i obuwia sportowego do magazynów znajdujących się na terenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, ul. Silniki 1 w Poznaniu, przeznaczonych dla żołnierzy oraz pracowników Resortu Obrony Narodowej będących na zaopatrzeniu 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego (dalej 31BLT). Koszt transportu pokryje Wykonawca i wliczy w koszt dostawy. Ofertę należy złożyć, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. Oferta pod rygorem nieważności winna być sporządzona w języku polskim w postaci elektronicznej, podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014r., w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE) przez osobę/osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy w obrocie gospodarczym, zgodnie z aktem rejestracyjnym oraz wymogami ustawowymi lub przez ustawowego pełnomocnika. II. ZAWARTOŚĆ OFERTY: Oferta musi zawierać: 1. FORMULARZ OFERTOWY – sporządzony zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. FORMULARZ CENOWY – sporządzony zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ. Wraz z ofertą wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1. PEŁNOMOCNICTWO LUB INNY DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY UMOCOWANIE DO REPREZENTOWANIA WYKONAWCY, jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów potwierdzających uprawnienie do występowania w obrocie prawnym. Przepis dotyczy odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego; Zamawiający nie wymaga wadium i należytego zabezpieczenia umowy.
Interne KennungZP 30/IV/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelodzież sportowa
BeschreibungZamawiający nie ogranicza ilości zadań, do których Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Minimalne wymagane parametry artykułów sportowych znajdują się w zał. nr 1a do SWZ (Formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, gwarancji, kar zawarte są w załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. Zamawiający przypomina że, zgodnie z art. 305 Prawa Własności Przemysłowej znaki towarowe podlegają ochronie
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titelobuwie sportowe
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titelsprzęt sportowy
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titelodzież sportowa dla CWZS
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titelobuwie sportowe dla CWZS
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titelsprzęt sportowy dla CWZS
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titelsprzęt szermierczy dla CWZS
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titelsprzęt strzelecki dla CWZS
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Titelodzież reprezentacyjna
Interne Kennung10