See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMISCH AANKOOPSYSTEEM VOOR HET CHARTEREN VAN VLIEGTUIGEN IN HET KADER VAN VERWIJDERINGEN VOOR REKENING VAN DE DIENST VREEMDELINGENZAKEN – FOD BINNENLANDSE ZAKEN
Beschreibung: Het charteren van vliegtuigen in het kader van Special Flights
Interne Kennung: 2025/DVZOE/CHARTERS/DAS
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60423000 Charterflüge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/DVZOE/CHARTERS/DAS - 1
Beschreibung: DYNAMISCH AANKOOPSYSTEEM VOOR HET CHARTEREN VAN VLIEGTUIGEN IN HET KADER VAN VERWIJDERINGEN VOOR REKENING VAN DE DIENST VREEMDELINGENZAKEN – FOD BINNENLANDSE ZAKEN
Interne Kennung: 1