See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van nieuwe actieve kool voor het gebruik in de productie van drinkwater
Beschreibung: Het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van nieuwe actieve kool op het werkingsgebied van De Watergroep voor het gebruik in de productie van drinkwater.
Interne Kennung: 20250119
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954000 Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1