2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka dílenské technologie a techniky – Centrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dílenské technologie a techniky. Součástí předmětu veřejné zakázky je i instalace předmětu veřejné zakázky v areálu provozovatele včetně dodávky potřebného montážního, spojovacího a kotevního materiálu a úklid po provedené instalaci včetně likvidace použitých obalů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31730000 Elektrotechnische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dílenské technologie a techniky. Součástí předmětu veřejné zakázky je i instalace předmětu veřejné zakázky v areálu Provozovatele včetně dodávky potřebného montážního, spojovacího a kotevního materiálu a úklid po provedené instalaci včetně likvidace použitých obalů.
Interne Kennung: S - JMK 2580/2026 OINV