See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kępice w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kępicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kępice z następujących miejscowości: Barcino, Barwino, Biesowice, Biesowiczki, Bronowo, Brzezinka, Chorowo, Chorówko, Ciecholub, Darnowo, Gościeradz, Jabłoniec, Jabłonna, Kaczyno, Kawka, Kępice, Korzybie, Kotłowo, Łużki, Mielęcino, Mzdowiec, Mzdowo, Mzdówko, Obłęże, Osieki, Osowo, Płocko, Podgóry, Polichno, Przyjezierze, Przytocko, Pustowo, Warcino, Żelice. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania: 1) całej ilości odpadów komunalnych powstałych i zebranych od wszystkich właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Kępice wykazanych w załączniku nr 1 do umowy – Szczegółowy wykaz nieruchomości 2) każdej ilości zebranych odpadów bezpośrednio z terenu nieruchomości, w workach lub pojemnikach (min. 110 l) oraz zebranych na PSZOK następujących frakcji: a) papier, b) szkło, c) metale i tworzywa sztuczne, d) bioodpady, e) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, f) wielkogabaryty, g) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, h) tekstylia i odzież. 3) każdej ilości odpadów niesegregowanych zebranych w pojemnikach lub workach z częstotliwością: a) na terenie miasta Kępice - w zabudowie jednorodzinnej – co dwa tygodnie, - w zabudowie wielorodzinnej - raz w tygodniu b) na terenie wiejskim Gminy Kępice - w zabudowie jednorodzinnej – dwa razy w miesiącu, - w zabudowie wielorodzinnej – raz w tygodniu 4) każdej ilości odpadów segregowanych zebranych w pojemnikach lub workach następujących z częstotliwością: a) tworzywa sztuczne, metale, odpady wielomateriałowe: · na terenie miasta Kępice: - w zabudowie jednorodzinnej – co dwa tygodnie, - w zabudowie wielorodzinnej – min. raz na tydzień · na terenie wiejskim Gminy Kępice: - w zabudowie jednorodzinnej – dwa razy w miesiącu, - w zabudowie wielorodzinnej – co dwa tygodnie b) szkło: - w zabudowie jednorodzinnej nie rzadziej niż raz na dwa miesiące, - w zabudowie wielorodzinnej min. raz z miesiącu c) papier: - w zabudowie jednorodzinnej – nie rzadziej niż raz na dwa miesiąc - w zabudowie wielorodzinnej – min. raz na dwa tygodnie d) bioodpady: w okresie od kwietnia do października - w zabudowie jednorodzinnej nie rzadziej niż co dwa tygodnie - w zabudowie wielorodzinnej min. raz w tygodniu w okresie od listopada do marca - w zabudowie jednorodzinnej min. raz w miesiącu - w zabudowie wielorodzinnej – min. raz na dwa tygodnie e) odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – dwa razy w roku (wiosna i jesień) według harmonogramu g) tekstylia i odzież - dwa razy w roku (wiosna i jesień) według harmonogramu f) odbioru i zagospodarowania odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kępicach. 3. Z uwagi na to, że Zamawiający zobowiązany jest na podstawie ustawy z 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz wydanych na jej podstawie aktów prawa miejscowego, do kompleksowego utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kępice, zastrzega sobie prawo do regulowania (określania) częstotliwości odbioru odpadów oraz liczby nieruchomości określonej w załączniku nr 1 do umowy – szczegółowy wykaz nieruchomości. W trakcie trwania umowy liczba nieruchomości będzie na bieżąco aktualizowana. 4. Odbieranie odpadów komunalnych winno odbywać się: a) w sposób ciągły (cykliczny), nie zakłócający spoczynku nocnego, b) w terminach wynikających z przyjętego harmonogramu, c) niezależnie od warunków atmosferycznych, d) pojazdami przystosowanymi do odbierania poszczególnych frakcji odpadów, e) w godzinach od 6.00 do 20.00.
Interne Kennung: ZP.271.10.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001