276756-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Zakup i dostawa narzędzi i akcesoriów do badań i zbiegów endoskopowych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa narzędzi i akcesoriów do badań i zbiegów endoskopowych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.
Beschreibung: Zakup i dostawa narzędzi i akcesoriów do badań i zbiegów endoskopowych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Narzędzia do zabiegów endoskopowych
Beschreibung: Część nr 1 - Narzędzia do zabiegów endoskopowych
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Akcesoria i narzędzia do zabiegów endoskopwych
Beschreibung: Część nr 2 - Akcesoria i narzędzia do zabiegów endoskopwych
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Narzędzia do badań endoskopowych I
Beschreibung: Część nr 3 - Narzędzia do badań endoskopowych I
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Narzędzia do badań endoskopowych II
Beschreibung: Część nr 4 - Narzędzia do badań endoskopowych II
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Akcesoria endoskopowe
Beschreibung: Część nr 5 - Akcesoria endoskopowe