27676-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausbildung – Vzdělávání ČMAPM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVzdělávání ČMAPM
Beschreibungdalší profesní vzdělávání
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals, 79632000 Personalschulung, 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenmůže být uvedený výčet témat vzdělávacích kurzů přílohy č. 2 zadávací dokumentace v průběhu realizace zakázky změněn. Přičemž nová témata kurzů musí svým zaměřením a obsahem rovněž náležet do vzdělávání dospělých v oblasti měkkých anebo manažerských dovedností a podle potřeby také doplňkově (do 30% hodnoty zakázky) do oblasti účetních, ekonomických a právních kurzů, které na toto vzdělávání navazují. Změna tematických okruhů nebude mít vliv na výši nabídkové ceny, ta zůstává vždy stejná. Blíže viz rámcová dohoda.