2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wywóz i utylizacja odpadów pochodzących z placów targowych i lokalizacji użytkowanych przez ZDZiT w Olsztynie w roku 2026 i 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wywóz i utylizacja odpadów z targowisk oraz z innych lokalizacji zajmowanych przez ZDZiT. Planowany zakres usług zawiera kosztorys ofertowy. Szczegółowy opis i zakres zamówienia określa Załączniki nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia zamówienia, t.j. zlecenie Wykonawcy wykonywania po raz kolejny tych samych usług, które stanowią przedmiot zamówienia podstawowego. Wznowienie zamówienia będzie polegało na świadczeniu przez Wykonawcę usług w okresie 01.01.2028 – 31.12.2029, po złożeniu przez Zamawiającego oświadczenia o wznowieniu. Wznowienie może nastąpić poprzez złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej/elektronicznej do dnia 31.12.2027 r. i nie będzie wymagać zmiany Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 775284-2025
Interne Kennung: NZ.2510.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung