See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na dodávky ICT pro JU
Beschreibung: Kategorie 1: ICT vybavení Předmětem plnění budou dodávky běžného, obecně dostupného kancelářského ICT vybavení definované CPV kódy uvedenými v čl. 4, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona. Kategorie 2: Datové servery Předmětem plnění budou dodávky datových serverů definované CPV kódy uvedenými v čl. 4, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona. Konkrétní specifikace předmětu plnění bude vždy vymezena v zadávací dokumentaci k příslušné veřejné zakázce zadávané v DNS a bude součástí kupní smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung: 33658-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 30213300 Tischcomputer, 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer, 30213500 Taschencomputer, 30213100 Tragbare Computer, 48821000 Netzwerkserver, 30213200 Tablettcomputer, 48823000 Dateiverwalter, 48824000 Druckerserver, 48825000 Webserver, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1 - ICT vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění budou dodávky běžného, obecně dostupného kancelářského ICT vybavení definované CPV kódy uvedenými v čl. 4, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Interne Kennung: Kategorie 1 - ICT vybavení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer, 30213500 Taschencomputer, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme