276847-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego do wykonywania badań endoskopowych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej cz. I (II)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego do wykonywania badań endoskopowych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej cz. I (II)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego do wykonywania badań endoskopowych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej realizowana w ramach przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Szpitala Powiatowego w Bochni na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej” w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”, Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej / Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej / leczenia jednego dnia, Typ projektu B. Wsparcie dla AOS i leczenia jednego dnia (inne niż regionalne) Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 1 - Szafa endoskopowa Pakiet nr 2 - Diatermia elektrochirurgiczna wraz z osprzętem
Interne KennungDZ-271-1-41/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Szafa endoskopowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego do wykonywania badań endoskopowych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej realizowana w ramach przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Szpitala Powiatowego w Bochni na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej” w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”, Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej / Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej / leczenia jednego dnia, Typ projektu B. Wsparcie dla AOS i leczenia jednego dnia (inne niż regionalne) Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 1 - Szafa endoskopowa Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne KennungPakiet nr 1 - Szafa endoskopowa
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Diatermia elektrochirurgiczna wraz z osprzętem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego do wykonywania badań endoskopowych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej realizowana w ramach przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Szpitala Powiatowego w Bochni na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej” w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”, Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej / Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej / leczenia jednego dnia, Typ projektu B. Wsparcie dla AOS i leczenia jednego dnia (inne niż regionalne) Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 2 - Diatermia elektrochirurgiczna wraz z osprzętem Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne KennungPakiet nr 2 - Diatermia elektrochirurgiczna wraz z osprzętem