See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Visstand- en rivierkreeftenmonitoring
Beschreibung: Monitoren van visstand en aanwezigheid van rivierkreeften in wateren in het HDSR beheergebied. Het betreft een raamovereenkomst met een looptijd van maximaal 6 jaar. Voor de visstandmonitoring worden 90-110 meetlocaties per jaar gemeten. Voor de rivierkreeftenmonitoring gaat het om 80-170 locaties per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Visstandmonitoring
Beschreibung: Monitoren van de visstand, o.a. ten behoeve van de KRW-toetsing
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Rivierkreeftenmonitoring
Beschreibung: Monitoren van de aanwezigheid van rivierkreeften
Interne Kennung: 2