2. Verfahren
Verfahren
Titel: System realizujący funkcjonalność ściany wizualizującej zdarzenia bezpieczeństwa (sprzęt i oprogramowanie wraz z wdrożeniem)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu ściany wizyjnej wraz z pracami instalacyjnymi, polegającymi m.in. na montażu, podłączeniu i uruchomieniu urządzeń/urządzenia zwanego Systemem. 2. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot Umowy zgodnie z: 2.1. wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, 2.2. Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy, który określa szczegółowy zakres, warunki oraz sposób realizacji zamówienia, 2.3. Ofertą Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w ramach realizacji Porozumienia o powierzenie grantu o numerze KPOD.05.10-CR.01-001/24/0023/KPOD.05.10-CR.01-001/25/2025 w ramach konkursu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Rząd” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności. Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd. 4. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: C.213.26.DBE/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu ściany wizyjnej wraz z pracami instalacyjnymi, polegającymi m.in. na montażu, podłączeniu i uruchomieniu urządzeń/urządzenia zwanego Systemem. 2. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot Umowy zgodnie z: 2.1. wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, 2.2. Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik G do SWZ, który określa szczegółowy zakres, warunki oraz sposób realizacji zamówienia, 2.3. Ofertą Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w ramach realizacji Porozumienia o powierzenie grantu o numerze KPOD.05.10-CR.01-001/24/0023/KPOD.05.10-CR.01-001/25/2025 w ramach konkursu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Rząd” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności. Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd. 4. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: C.213.26.DBE.B