276917-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa i wdrożenie licencji oprogramowania użytkowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie licencji oprogramowania użytkowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie licencji oprogramowania użytkowego. 2. Zamówienie podzielone zostało na dwa zadania: Zadanie 1: Dostawa subskrypcji oprogramowania Microsoft, usługi wdrożeniowe i wsparcie rozwojowe; Zadanie 2 - Dostawa subskrypcji Microsoft Azure. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A oraz 2B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung19902-2025
Interne KennungBZP.BIT.145.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Dostawa subskrypcji oprogramowania Microsoft, usługi wdrożeniowe i wsparcie rozwojowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w zakresie Zadania 1 - dostawa subskrypcji oprogramowania Microsoft, usługi wdrożeniowe i wsparcie rozwojowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania 1 zawiera załącznik nr 2A do SWZ.
Interne KennungBZP.BIT.145.2024 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Dostawa subskrypcji Microsoft Azure
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w zakresie Zadania 2 - dostawa subskrypcji Microsoft Azure. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania 1 zawiera załącznik nr 2B do SWZ.
Interne KennungBZP.BIT.145.2024 - Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung