See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten diverse risico-verzekeringen - raamcontract 4 jaar
Beschreibung: Afsluiten diverse risico-verzekeringen - raamcontract 4 jaar
Interne Kennung: PPP00T-4077/6322/2026060
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Het betreft onder meer verzekeringen van het type 'arbeidsongevallen - wet publieke sector', 'arbeidsongevallen - wet privé-sector' en 'lichamelijke ongevallen' voor leden van de bestuursorganen, vrijwilligers, verenigingswerk.
Interne Kennung: 2026060_1
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheid
Beschreibung: Het betreft onder meer verzekering van het type 'algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand', 'objectieve aansprakelijkheid bij brand en ontploffing', 'aansprakelijkheid der bestuurders' en 'gecombineerde polissen burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen'.
Interne Kennung: 2026060 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Schoolactiviteiten en vrijwillige activiteiten
Beschreibung: Schoolactiviteiten en vrijwillige activiteiten
Interne Kennung: 2026060 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Zaakschade
Beschreibung: Het betreft onder meer verzekeringen van het type 'brand en aanverwante gevaren' en 'alle risico's voor elektronisch materiaal, kunstvoorwerpen en divers ander materiaal'.
Interne Kennung: 2026060 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Motorrijtuigen
Beschreibung: Het betreft onder meer verzekering van het type vloot, 'omnium-dienstverplaatsingen' en assistance.
Interne Kennung: 2026060 5_5