2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POWSTAJĄCYCH NA NIERUCHOMOŚCIACH, NA KTÓRYCH ZAMIESZKUJĄ MIESZKAŃCY ORAZ NIERUCHOMOŚCIACH, NA KTÓRYCH ZNAJDUJE SIĘ DOMEK LETNISKOWY I INNYCH NIERUCHOMOŚCIACH WYKORZYSTYWANYCH NA CELE REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWE, POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY ZELÓW
Beschreibung: 1.1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomościach, na których znajduje się domek letniskowy i innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Zelów, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów komunalnych oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. 1.2.Okres objęty zamówieniem: 01.07.2025 r. – 31.12.2026 r. 1.3.Zamówienie obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 2) wyposażenie wszystkich właścicieli ww. nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne, 3) odbiór i zagospodarowanie przeterminowanych leków oraz wyposażenie wskazanych obiektów w pojemniki na leki, 4) odbiór i zagospodarowanie zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych oraz wyposażenie wskazanych obiektów w pojemniki na baterie i akumulatory małogabarytowe, 5) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Maurycowie 1a oraz wyposażenie Punktu w odpowiednie pojemniki, 6) objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. 1.4. Usługi winne być świadczone zgodnie z: 1) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.), 2) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.), 3) rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz. U. z 2021 r. poz. 906), 4) rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r. poz. 122), 5) rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 czerwca 2009 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy gospodarowaniu odpadami komunalnymi (Dz. U. z 2009 r. Nr 104, poz. 868), 6) uchwałą Nr XXI/234/2020 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 27 września 2023 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Zelów (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020 r. poz. 6514, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2021 r. poz. 1431, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2023 r. poz. 8548), 7) uchwały Nr XXI/235/2020 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 20 listopada 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Zelów oraz zagospodarowania tych odpadów (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020 r. poz. 6515, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2021 r. poz. 2762).
Interne Kennung: ZPI.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomościach, na których znajduje się domek letniskowy i innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Zelów, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów komunalnych oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. 1.2. Okres objęty zamówieniem: 01.07.2025 r. – 31.12.2026 r. 1.3. Zamówienie obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 2) wyposażenie wszystkich właścicieli ww. nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne, 3) odbiór i zagospodarowanie przeterminowanych leków oraz wyposażenie wskazanych obiektów w pojemniki na leki, 4) odbiór i zagospodarowanie zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych oraz wyposażenie wskazanych obiektów w pojemniki na baterie i akumulatory małogabarytowe, 5) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Maurycowie 1a oraz wyposażenie Punktu w odpowiednie pojemniki, 6) objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. 1.4. Usługi winne być świadczone zgodnie z: 1) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.), 2) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.), 3) rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz. U. z 2021 r. poz. 906), 4) rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r. poz. 122), 5) rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 czerwca 2009 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy gospodarowaniu odpadami komunalnymi (Dz. U. z 2009 r. Nr 104, poz. 868), 6) uchwałą Nr XXI/234/2020 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 27 września 2023 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Zelów (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020 r. poz. 6514, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2021 r. poz. 1431, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2023 r. poz. 8548), 7) uchwały Nr XXI/235/2020 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 20 listopada 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Zelów oraz zagospodarowania tych odpadów (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020 r. poz. 6515, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2021 r. poz. 2762).