See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powierzenie Spółdzielni Socjalnej „Starachowiczanka” niektórych zadań z zakresu obsługi nieruchomości mieszkalnych i użytkowych, należących do Gminy Starachowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest powierzenie Spółdzielni Socjalnej „Starachowiczanka” niektórych zadań z zakresu obsługi nieruchomości mieszkalnych i użytkowych, należących do Gminy Starachowice: Część I Usługa całorocznego (ręcznego i mechanicznego) utrzymania terenów gminnych nieruchomości mieszkalnych w Starachowicach (do 31.10.2028 r.) Część II Usługa całorocznego utrzymania czystości w budynku i utrzymania czystości na terenie przyległym do budynku Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka” oraz parkingu przy alei Armii Krajowej 28 w Starachowicach (do 31.10.2028 r.) Część III Usługa administrowania Targowiskiem Miejskim przy ul. Targowej w Starachowicach (do 31.10.2028 r.) Część IV Usługa całorocznego utrzymania czystości w budynkach i na terenach zewnętrznych Targowiska Miejskiego (do 31.10.2028 r.) Część V Usługa opróżnienia i uporządkowania lokali socjalnych i mieszkalnych oraz przynależnych do nich piwnic lub komórek lokatorskich, będących własnością Gminy Starachowice oraz przewozy rzeczy w ramach relokacji najemców gminnych lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Starachowice (do 12.12.2026 r. ok. 205 godz.) Część VI Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem terenów zewnętrznych Targowiska Miejskiego przy ulicy Targowej w Starachowicach, terenów zewnętrznych budynku Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka” przy alei Armii Krajowej 28 w Starachowicach oraz terenów zewnętrznych Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Zgodnej 2 w Starachowicach (do 31.10.2028 r.) Część VII Usługa stróżowania na terenie Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka”, ul. Armii Krajowej 28, Starachowice oraz w Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Zgodnej 2, Starachowice (do 31.10.2028 r.)
Vorherige Bekanntmachung: 216971-2026
Interne Kennung: ZP.271.14.2026.SD
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Powierzenie Spółdzielni Socjalnej „Starachowiczanka” niektórych zadań z zakresu obsługi nieruchomości mieszkalnych i użytkowych, należących do Gminy Starachowice.