276927-2025 - Wettbewerb
Polen – Hosen – Dostawa spodni służbowych w kolorze oliwkowym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa spodni służbowych w kolorze oliwkowym
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia objęto zakup niżej wymienionego asortymentu: - Spodnie służbowe w kolorze oliwkowym w ilości 2275 sztuk w ramach zamówienia podstawowego- - Spodnie służbowe w kolorze oliwkowym w ilości do 2250 sztuk w ramach zamówienia objęte prawem opcji. 2. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji musza być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Wydłużenie okresu gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 4. Wykonawca przed odbiorem jakościowym, dostarczy Zamawiającemu dokumenty (o których mowa w projekcie umowy) potwierdzające, że przedmiot zamówienia (wyrób gotowy) spełnia wymagania techniczno-użytkowe określone przez Zamawiającego. 5. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) wraz z dokumentami. Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia wzorów ww. przedmiotu umowy (odpowiednio dla części zamówienia, którą będzie realizował) w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie. 6. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Interne KennungSprawa nr 18/BF/BTiZ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający, działając na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 1. Zgodnie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Zamawiający informuje, że w Części IV JEDZ pn.: ”Kryteria kwalifikacji” dopuszcza możliwość wypełnienia tego dokumentu jedynie w sekcji α (alfa) „Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji” i w związku z tym wykonawca nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w Części IV JEDZ. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie (JEDZ), składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą Oświadczenia dotyczącego przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022), które ustanawia ogólnounijny zakaz udziału rosyjskich wykonawców w zamówieniach publicznych i koncesjach udzielanych w państwach członkowskich Unii Europejskiej – wzór oświadczenia stanowi załącznik do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa powyżej, składa każdy z Wykonawców.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDostawa spodni służbowych w kolorze oliwkowym
Optionen
Beschreibung der OptionenSpodnie służbowe w kolorze oliwkowym w ilości do 2250 szt. w ramach zamówienia opcjonalnego. Wykonawca zrealizuje dostawę zamówienia w ramach prawa opcji w terminie do 1200 dni licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji w ciągu 30 dni licząc od dnia podpisania umowy.