2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hantering en installatie van tijdelijke camerasystemen
Beschreibung: Hantering en installatie van tijdelijke camerasystemen met inbegrip van montage, demontage, verplaatsing, opslag, vervanging van defecte systemen, hantering van de batterijen, monitoring en rapportering.
Interne Kennung: PROC_2026.014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procédure électronique
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PROC_2026.014 - 1
Beschreibung: Hantering en installatie van tijdelijke camerasystemen
Interne Kennung: 1