2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Raciąż w okresie styczeń 2025 r. – grudzień 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Raciąż, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu oraz ograniczenie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 659014-2024
Interne Kennung: RRG.271.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Raciąż, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu oraz ograniczenie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia. Przewidywana ilość odpadów komunalnych do odbioru w 2025 r. - ok. 1500 Mg.
Interne Kennung: Odbiór odpadów - 2025
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen