2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vnitřní vybavení pavilonu 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, doprava a montáž vybavení interiéru pavilonu 1 v areálu Psychiatrické nemocnice Jihlava. Jedná se o kuchyňské linky, stoly, úložný nábytek, sedací nábytek, elektrické spotřebiče, vybavení sociálního zařízení apod. Součástí dodávky jsou také zdravotnické postele. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č.2 „Specifikace prací včetně oceněného soupisu prací, dodávek a služeb“. Zadavatel upozorňuje, že předmětem zadávacího řízení jsou pouze položky uvedené ve specifikaci zakázky. Pokud jsou v technické specifikaci obsaženy požadavky nebo odkazy na obchodní firmy, názvy nebo jména a příjmení, specifická označení zboží a služeb, které platí pro určitou osobu, popřípadě její organizační složku za příznačné, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, příp. jednotlivá obchodní jména, jsou uvedeny pouze pro upřesnění a přiblížení technických parametrů a zadavatel umožňuje použití i jiného, kvalitativně a technicky rovnocenného řešení. Zadavatel připouští použití rovnocenného řešení za předpokladu dodržení předepsaných vlastností, jakosti a kvality výrobků se shodnými parametry, charakterem a funkcí.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vnitřní vybaveni pavilonu 1
Interne Kennung: PNJ/2026/2269 -T