277037-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – ZP/D/21/2026 - Wykonanie, dostawa oraz montaż mebli do budynku DS Zaścianek Politechniki Opolskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/D/21/2026 - Wykonanie, dostawa oraz montaż mebli do budynku DS Zaścianek Politechniki Opolskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz montaż mebli do budynku DS Zaścianek przy ul. Mikołajczyka 4-6 w Opolu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamówienie podzielone jest na zamówienie gwarantowane i opcjonalne. Zamówienie gwarantowane to ilości i rodzaj asortymentu podany w załączniku nr 3a (wykaz rzeczowo-cenowy). Zamówienie opcjonalne polegać będzie na zamówieniu różnych ilości asortymentu określonego w załączniku nr 3a do maksymalnej wartości 200 000,00 zł brutto. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego jest jego uprawnieniem a nie obowiązkiem i nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie asortymentu objętego przedmiotem zamówienia, do wyczerpania ww. maksymalnej wartości. Zamawiający nie gwarantuje zlecenia wykonania zamówienia opcjonalnego. Przewiduje się, że ilość zleceń z zakresu zamówienia opcjonalnego wyniesie maksymalnie 2 (dwa). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości albo w części. 4. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 pkt 1 Pzp określa maksymalną wartość opcji na kwotę 200 000,00 zł brutto.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy p.z.p. oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 p.z.p. 3. Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie opcjonalne polegać będzie na zamówieniu różnych ilości asortymentu określonego w załączniku nr 3a do maksymalnej wartości 200 000,00 zł brutto. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego jest jego uprawnieniem a nie obowiązkiem i nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie asortymentu objętego przedmiotem zamówienia, do wyczerpania ww. maksymalnej wartości. Zamawiający nie gwarantuje zlecenia wykonania zamówienia opcjonalnego. Przewiduje się, że ilość zleceń z zakresu zamówienia opcjonalnego wyniesie maksymalnie 2 (dwa). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości albo w części. 4. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 pkt 1 Pzp określa maksymalną wartość opcji na kwotę 200 000,00 zł brutto.