See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarowanie odpadami komunalnymi - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Namysłów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości: a) na których zamieszkują mieszkańcy, b) na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne oraz z nieruchomości na których w części zamieszkują mieszkańcy, a w części nie zamieszkują mieszkańcy, a na których powstają odpady komunalne, tj.: • na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe; • na których prowadzona jest działalność jednostek organizacyjnych gminy, instytucji kultury, cmentarzy komunalnych, położonych w granicach administracyjnych Gminy Namysłów oraz z nieruchomości które „przybędą” w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia np. w wyniku złożenia przez właściciela nieruchomości deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi który nie był objęty systemem odbioru odpadów komunalnych. Termin realizacji zamówienia od dnia 4 maja 2026 r. do dnia 30 czerwca 2026 r. 2) wyposażenie do dnia 4 maja 2026 r., nieruchomości objętych zamówieniem, położonych na terenie Gminy Namysłów, w pojemniki i kontenery przeznaczone do gromadzenia odpadów komunalnych zgodnie z pkt. II. Przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest również do wyposażenia w pojemniki i kontenery przeznaczone do gromadzenia odpadów komunalnych zgodnie z pkt. II. przedmiotu zamówienia, nieruchomości które „przybędę” w trakcie realizacji zamówienia oraz nieruchomości których właściciele, w trakcie realizacji zamówienia, dokonali zmiany deklaracji o wysokości opłaty za gromadzenie odpadów komunalnych z której wynika, że ilość wytwarzanych odpadów komunalnych na terenie tej nieruchomości uległa zmniejszeniu lub zwiększeniu. 3) zapewnienie obsługi i funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Namysłowie przy ul. Grunwaldzkiej w Namysłowie zgodnie z pkt. IV. przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w zaproszeniu do negocjacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001