2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa komponentów niezbędnych do budowy systemu długo-zasięgowej, światłowodowej dystrybucji optycznej częstotliwości referencyjnej, czyli systemu umożliwiającego dystrybucję wzorcowego sygnału częstotliwości optycznej pomiędzy zegarami kwantowymi w ramach projektu pn. „System mobilnych sensorów kwantowych z zegarami optycznymi zintegrowanych w sieciach telekomunikacyjnych Q-ChronoS”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komponentów niezbędnych do budowy systemu długo-zasięgowej, światłowodowej dystrybucji optycznej częstotliwości referencyjnej, czyli systemu umożliwiającego dystrybucję wzorcowego sygnału częstotliwości optycznej pomiędzy zegarami kwantowymi w ramach projektu pn. „System mobilnych sensorów kwantowych z zegarami optycznymi zintegrowanych w sieciach telekomunikacyjnych Q-ChronoS” (dalej zwanych również „asortymentem”). 2. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ, gdzie zgodnie z treścią art. 99 ust. 6 ustawy Pzp zamawiający wskazał kryteria stosowane w celu oceny równoważności. 3. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości na warunkach gwarancji producenta. Wymagania dotyczące gwarancji zostały określone w Części III. 4. Okres gwarancji przedmiotu zamówienia objętego danym zapotrzebowaniem liczony będzie od daty sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu zamówienia tego zapotrzebowania. 5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. 6. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 7. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek polski i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 8. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia (uzyskania pełnej funkcjonalności wskazanej w Części IV SWZ). Zamawiający nie będzie zobowiązany do wnoszenia żadnych dodatkowych należności, w szczególności opłat licencyjnych, zaś ewentualne licencje będą udzielone w ramach wynagrodzenia wykonawcy, bez ograniczenia czasowego i terytorialnego, chyba że w Części IV SWZ wyraźnie zaznaczono inaczej. 9. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 10. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z dyrektywą RoHS – dotyczy wszystkich elementów wyspecyfikowanych w Części IV SWZ.
Interne Kennung: PN 01/03/2026 – komponenty Q-ChronoS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711000 Elektronischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001