See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych i terenów zewnętrznych OR i PT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z pracami porządkowymi terenów zewnętrznych w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie oraz w podległych Placówkach Terenowych, a także usuwanie śniegu i sopli z dachów budynków przez uprawnione osoby. (Wykaz jednostek organizacyjnych KRUS objętych przedmiotem zamówienia wraz z danymi adresowymi stanowi Załącznik nr 9 do projektowanych postanowień umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będący załącznikiem nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1400-OP.261.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024r., poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej także „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Warszawie, Błoniu, Nowym Dworze Mazowieckim, Piasecznie, Wołominie i Sochaczewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Warszawie, Błoniu, Nowym Dworze Mazowieckim, Piasecznie, Wołominie i Sochaczewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Ciechanowie, Pułtusku, Żurominie, Płońsku i Mławie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Ciechanowie, Pułtusku, Żurominie, Płońsku i Mławie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Płocku, Gostyninie, Sierpcu i Wyszogrodzie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Płocku, Gostyninie, Sierpcu i Wyszogrodzie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Myszyńcu, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu i Wyszkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Myszyńcu, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu i Wyszkowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Siedlcach, Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Siedlcach, Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Radomiu, Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze Zwoleniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Radomiu, Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze Zwoleniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.