2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace 4 FVE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je projektová příprava (vč. návrhu řešení systému ochrany před bleskem (dále jen „LPS“)), dodávka a instalace fotovoltaických elektráren (dále jen „FVE“) na střechách 6 objektů na území statutárního města Brna dle tabulky níže (vč. realizace LPS a potřebných stavebních úprav dotčeného odběrného místa a střechy), a to o celkovém objemu výkonu FVE 275,27 kWp. Veřejná zakázka je zadávána s využitím § 92 odst. 2 ZZVZ formou stanovení požadavků na výkon a funkci (metoda design & build), které jsou specifikovány v rámci přílohy č. 1 návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Nedílnou součástí plnění dodavatele je projektová příprava pro vydání všech nezbytných povolení a instalaci FVE, vč. vyřízení všech potřebných povolení a dále kompletní zajištění realizace FVE, následné kolaudace a uvedení FVE do trvalého provozu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je projektová příprava (vč. návrhu řešení systému ochrany před bleskem (dále jen „LPS“)), dodávka a instalace fotovoltaických elektráren (dále jen „FVE“) na střechách 4 objektů na území statutárního města Brna (vč. realizace LPS a potřebných stavebních úprav dotčeného odběrného místa a střechy), a to o celkovém objemu výkonu FVE 275,27 kWp. Veřejná zakázka je zadávána s využitím § 92 odst. 2 ZZVZ formou stanovení požadavků na výkon a funkci (metoda design & build), které jsou specifikovány v rámci přílohy č. 1 návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Nedílnou součástí plnění dodavatele je projektová příprava pro vydání všech nezbytných povolení a instalaci FVE, vč. vyřízení všech potřebných povolení a dále kompletní zajištění realizace FVE, následné kolaudace a uvedení FVE do trvalého provozu.
Interne Kennung: Realizace 4 FVE