277249-2026 - Ergebnis
Tschechien – Datendienste – Mobilní datové služby pro ČD, a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobilní datové služby pro ČD, a.s.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o poskytování datových služeb prostřednictvím veřejných mobilních telekomunikačních sítí.
Vorherige Bekanntmachung16374-2019
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelSmlouva na mobilní datové služby - distribuční síť O2
Interne KennungSmlouva na mobilní datové služby - distribuční síť O2
LosLOT-0002
TitelSmlouva na mobilní datové služby - distribuční síť T-Mobile
Interne KennungSmlouva na mobilní datové služby - distribuční síť T-Mobile