2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding ICT-hardware en ICT-diensten
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding bestaat uit de volgende leveringen en diensten: 1. ICT beheerdiensten. 2. Levering en beheer van de online leeromgeving. 3. Beheer van de Microsoft 365 omgeving. 4. Levering van ICT hardware. Let op: Aanbestedende dienst kiest er in deze aanbesteding bewust voor om onderdeel 1, 2 en 3 van de scope slechts te voorzien van een beperkte set minimumeisen. Hierdoor krijgt Inschrijver de ruimte om op basis van eigen expertise en vakmanschap invulling te geven aan de dienstverlening, zonder te worden beperkt door een overmaat aan randvoorwaarden. Inschrijver wordt daarom in het Programma van Wensen – Kwaliteit gevraagd om de gevraagde aspecten zo volledig en overtuigend mogelijk uit te werken, zodat Aanbestedende dienst zich een helder en betrouwbaar beeld kan vormen van de kwaliteit, uitvoerbaarheid en toegevoegde waarde van de Inschrijving van Inschrijver. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de ICT-hardware en ICT-diensten gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van vijf (5) keer één (1) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie geschatte opdrachtwaarde € 5.664.774,70 exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan ICT-hardware en ICT-diensten. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit geldt bijvoorbeeld in de volgende situaties: 1. Er een nieuw type hardware op de markt komt en de Aanbestedende dienst besluit deze een ander type hardware te laten vervangen. 2. Er nieuwe aanverwante dienstverlening wordt geïntroduceerd binnen de scope van deze aanbesteding. 3. Ontwikkeling in het kader van het IBP die nopen tot toevoeging van nieuwe leveringen en diensten. 4. AI-gerelateerde tools en databases worden geïntroduceerd. 5. Accesspoints als onderdeel van de hardware van de netwerkomgeving moeten worden uitgebreid of vervangen (dit zijn circa 619 accesspoints). 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 50% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde exclusief btw zoals geoffreerd in Annex III Prijzenblad. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.
277254-2026 - Resultaat
Nederland – Machines voor dataprocessing (hardware) – Europese aanbesteding ICT-hardware en ICT-diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
Aanvullende classificatie (cpv): 72510000 Beheerdiensten in verband met computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: