See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 1 - Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (Ruch Chwałowice, Jankowice, Marcel i Rydułtowy); Zadanie nr 2 - Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Piast - Ziemowit (Ruch Piast i Ziemowit); Zadanie nr 3 - Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Bolesław Śmiały; Zadanie nr 4 - Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba; Zadanie nr 5 - Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica; Zadanie nr 6 - Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice – Wesoła;
Interne Kennung: 502500523
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (Ruch Chwałowice, Jankowice, Marcel i Rydułtowy)
Beschreibung: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (Ruch Chwałowice, Jankowice, Marcel i Rydułtowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Piast - Ziemowit (Ruch Piast i Ziemowit)
Beschreibung: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Piast - Ziemowit (Ruch Piast i Ziemowit)
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Bolesław Śmiały
Beschreibung: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Bolesław Śmiały
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0007
Titel: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba
Beschreibung: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0008
Titel: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Beschreibung: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0009
Titel: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice – Wesoła
Beschreibung: Remont wentylatorów głównych WPK w stacjach wentylatorów głównych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice – Wesoła
Interne Kennung: Zadanie nr 6